sincerely, Dean prolog

27. srpna 2015 v 12:16 | Storm | AS 2015
název: sincerely, Dean
Hlavní postavy: Dean Winchester, Sam Winchester, Lydia Singer, Carolin Forbes
obsah: zde
Přístupnost: všichni


Dean

Sedĕl jsem u stolu a jedl jsem hamburger, zatím co jsem listoval otcovým deníkem. Za poslední dny se to stalo mojí oblíbenou činností. To jsem rovnou mohl jít studovat na knihovníka, protože před lovem nedĕlám nic jinýho, než že sedím a čumím do knížek. Člověk by řekl, že po všech tĕch letech lovení, už to ani potřebovat nebudu, ale jak se ukázalo, existuje ještě nespočet nadpřirozených zmrdů, který na tebe neustále vyskakují ze stínů a kradou ti sušenky. Opravdu skvĕlý..
Zapnul jsem si notebook a zadal jsem do googlu: černí psi. Za prvý, když se chcete stát lovcem, uvědomte si, že devadesát procent informací najdete na googlu ( obzvlášť na wikipedii). Tĕch zbývajících deset procent je buď od Bobbyho nebo z knih v kterých ( moje oblíbený) se píše všemožnými mrtvými jazyky jen né tĕmi ,který aspoň trochu znáte. A ty texty ,si opravdu nepřeložíte v překladači. Vĕřtemi. Roz klikl jsem jednu z mnoha stránek.
Tak fajn.
" Nĕco jsem našel Seme," otočil jsem notebook směrem k nĕmu. Posunul si ho k sobĕ a hned začal číst.
"Legenda praví, že pokud se vám zjeví lovecký pes s čenou srstí a planoucíma očima, neštěstí či dokonce smrt je nablízku. Tento mohutný pes má uhrančivé oči, zjevuje se pouze v noci a děsí osamělé poutníky. Říká se, že dříve než se monstrum objeví, pocítíte znatelný závan chladu. Psi se často objevovali v blízkosti kostelů. Černý pes, který se objevil v roce 1577 v kostele Blythburghu v Suffolku, zardousil tři z věřících." zastavil se a nadzvedl obočí.
" Jisté vyprávění barvitě líčí incident, při němž se černý pes objevil v kostele: ,,Tu zjevil se v příšerné podobě pes černý jako uhel, doprovázen děsivími zášlehy ohně, jež v některých ze shromážděných vzbudily doměnku, že nastal soudný den. Pes tento či ďábel sám v jeho podobě velkou rychlostí a s neuvěřitelným kvapem celým kostelem proběhl, prosmekl se mezi dvěma klečícími farníky a v okamžení jim obešlo krk prokousl." Šlo pravděpodobně o obzvlášť hrůzný incident. Učenci byli kdysi přesvědčeni, že černý pes je podoba, kterou na sebe s oblibou bere ďábel. Mnozí je považují za předzvěst smrti". Dočetl text.
" A nejen to. Jejich sliny páchnou po síře a nezanechávaj žádný stopy."
" To vysvětluje tu síru a proč tam nebyly žádný stopy." Vrátil mi notebook " Jak to zabijeme?" Překlikl jsem na další stránku .
" Dokáže ho zahnat šťastná vzpomínka, taky se nedostane přes kruh nakreslený svěcenou křídou, ale definitivně ho zabije dýka namočená v krvi panny. Opravdu originální" odfrkl jsem si." Takže to vypadá, že si udĕlám výlet do Newarku za Bobbym". Postavil jsem se. " Zajdu si na skleničku." Oblíkl jsem si bundu a otevřel dveře.
" Jo a Deane," otočil jsem se za zvukem Semova hlasu. " Před tím jsem mluvil s Bobbym a bude od nás potřebovat službu."
" Tak to je fajn, že tam máme zrovna namířeno," zasmál jsem se.
" Potřebuje ochránit dceru," a v tu chvíli jsem si skoro rozbil hubu. Skvělý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 27. srpna 2015 v 15:11 | Reagovat

Prepáč, že to píšem sem, no chcela by som vedieť, to do layoutu nechceš žiadnu welcome message?
Bola by som rada, ak by si mi poslala nejaký text, aspoň jeden či dva riadky.

2 Perla Perla | Web | 27. srpna 2015 v 21:54 | Reagovat

[1]: Layout máš hotový, len neviem, kde ti poslať náhľad, keďže si na seba neuviedla žiaden kontakt.

3 Renaiti Renaiti | Web | 1. září 2015 v 10:44 | Reagovat

Sice je to krátké, ale chytlavé! :) Jen tak dál, moc se těším na další kapitoly, doufám, že budou stejně dobré ne-li lepší :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama