sincelery, Dean

23. srpna 2015 v 20:53 | Storm | AS 2015
~ dodĕlám úvodku ~


Obsah


" Drahý Deane,
nenávidim tĕ. Si ošklivý a až příliš mluvíš. To je důvod proč tĕ nustále dostávám do problémů, protože neumíš držet hubu. Opravdu doufám, že tĕ co nejdřív srazí autobus, protože stojíš za hovno. Za hovno a Velmi."
(ne)upřímĕ Lydia S.

Dean Winchester. Je ten nejotravnĕjší chlap na svĕtĕ a zároveň můj nejlepší kamarád...teda bývalí nejlepší kamarád. Od doby co jsme spolu chodily na základní a střední školu ubĕhl nĕjak ten pátek. Zatím co se on dal na dráhu lovce ( stejnĕ jako můj táta), já se stala známou pekařkou v Newarku. Ale teď ho potřebuju na mou ochranu.

" Drahá slečna Carter,
omlouvám se že jsem způsobil včera rozruch, ale neomlouvám se za to, že NENÁVIDÍM LYDIU SINGER. Nechápu proč jste jí nikdy neposlaly do ředitelny jako mĕ. Doufám, že jí srazí auto a já jí i ty její ošklivý brýle už nikdy neuvidím."
upřímĕ Dean W.

Lydie byla moje nej kámoška. Díky lovení jsem jí musel opustit a teď potřebuje mojí pomoc. Jenže jde utýct osudu ?

hlavní postavy

Dean Winchester, Sam Winchester, Lydia Singer, Carolin Forbes

ostatní postavy

Bobby Singer, John Winchester, Castiel a další.

poznámka autora

Moje první fanfiction na supernatural. Nevim jak vy, ale já ten seriál zbožňuju. <3. Stejnĕ jako tvd a tw a tak mĕ napadlo, proč to nespojit dohromady? Vzniklo z toho sincelery, Dean. Příbĕh bude o dvou přátelých. Deanovi a Lydii. Vyrůstaly spolu a byly to nejlepší kamarádi, dokud se Dean memusel vrátir k lovení. Po x letech se vrací i se vším jeho elánem. S ní přichází na scénu, divoký večírky, sex, drogy, démoni a všechen ten nadpřirozený odpad. Bude to celkem humorná povídka a snad se bude líbit ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 23. srpna 2015 v 23:22 | Reagovat

Milujem Supernatural, lebo Dean... <333 Je proste Dean. Až teraz som si uvedomila, ako dlho som s nim nič nenapísala. :DD
Som teda zvedavá, čo to bude keď to bude. :)

2 Renaiti Renaiti | Web | 26. srpna 2015 v 10:31 | Reagovat

Dean, už jen to jeho jméno mě v názvu velmi potěšilo a moc se na povídku těším! Mám ráda tento typ a těším se taktéž na úvodku :-)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama