Addicted to me 1.kapitola narozeniny (1/2)

2. srpna 2015 v 18:17 | Storm | AS 2015 |  Addicted to me

název: Addicted to me
Hlavní postavy: Daisy Callentomová, Holly Callentonová, Kessy Callentonová, Lisa Mieds, Loren Mcjackson a časem i další.
obsah: Daisy Callentonová. Dcera bohatého magnáta Dymitryje Callentona a jeho manželky Lily Callentové. Každý zná jejich jméno nebo aspoň výrobek či značku oblečení. Ne každý je ale určen pro svĕt bohatých. Daisy se tĕsnĕ po osumnactých narozeninách musí dát na tuto cestu. Před tím okusila trochu tohoto bláznoství, ale slovo bohatá dostává úplně jiný význam . Vysoká škola, diety, téměř nahý focení..jen hrstka z toho co Daisy musí vytrpĕt. Jediné uvolnění Daisy nacházý v jednorázovkách, na které náhodnĕ naráží na její cestĕ za slávou. Proto se rozhodne uzavřít dohodu s jejím nejlepším a jediným kamrádem Lorenem, aby tyto úlety ututlala.Jenže Daisy není jediná která musí nĕco tajit. Jak si Loren a Daisy poradí?A hlavnĕ, jaký dopad to bude mít na jejich vztah?
Přístupnost: 15+
( předĕlává se úvodka, tahle je fakt strašná :D)


1.Kapitola (Narozeniny)

Otevřela jsem oči a posadila jsem se. Venku už dávno svítilo slunce . Vedle mnĕ ležel černovlasej muž s jemným strništěm. Usmála jsem se. Včera to byla pekelná noc plná tvrdýho sexu potom co mĕ Lo opustil. Loren. Celou noc se mnou tancoval. Vzpomněla jsem si na moje poskakování a na to jak mi stahoval šaty, abych tam netancovala nahá. Dokonce mi nabídl i jeho spodní prádlo. Začala jsem se oblíkat do oblečení , který po včerejšku vydrželo. Šaty byly úplně roztrhaný. Sakra, muselo to být vážně sexy jak jsem je roztrhla než jsem se na nĕj vrhla. Vzala jsem jeho bílou košili s lebkovými šortkami. Podívala jsem se naposledy na toho muže bez jména a potom odešla pryč, co nejdál od nĕho.
Dům bratrstva vypadal katastrofálně po tý párty. Všude se válely lahve od chlastu, nedopalky od cigaret, různý oblečení a nevím co všechno. Nahlédla jsem do koupely. K mímu překvapení vypadala celkem dobře, až na tu holku která chrápala ve vanĕ a u toho žužlala kytku. Potichu jsem se zasmála a zavřela rychle dveře. Bylo to nechutný, ale vtipný. To musíte uznat. Zezdola se ozval zvonek, po kterým následovalo chlapský vrčení.
" Běž otevřít Fallon."
" Nejsem tvůj pes Jarede, jdi si tam sám." Vrátila mu ostře. Došla jsem ke schodům a modlila se aby to byl Lo.
" Co chceš?" zavrčel jared na Loa. Loa!
" Včera jsem si tu nĕco nechal."
" Včera jsi tu nebyl.
" Na chvilku," zkřížil ruce na prsou. Vybĕhla jsem rychlostí blesku ze schodů a běžela za Loem. Proběhla jsem okolo nĕj a šla rovnou do auta. Vzadu za mnou se nĕkdo zasmál.
" Nechci ti nic říkat chlale, ale tvoje holka je coura ." více jsem neslyšela, protože jsem zavřela dveře. Hned na to si sedl do auta i Lo.
" Tak jaká byla procházka hamby?" Usmál se. Nastartoval a vyjel z příjezdový cesty. Nadzvedla jsem obočí.
" Dĕláš si ze mĕ srandu že jo?"
" Myslím to smrtelnĕ vážnĕ," řekl s kamennou tváří. Ten fakt, že to řekl úplně mrtvím hlasem a vypadal u toho jak kdyby dost zácpu, mĕ rozesmál natolik, že jsem se skoro počůrala smíchy.
" Co ti je?" Podíval se na mnĕ. Začala jsem se smát ještĕ víc.
" Mĕla si trávu?"
" Ne," utřela jsem si slzy. " Jakej je dneska den?"
" Sobota," stiskl volat. Sobota. To znamená oběd u mojí matky. Hned mĕ přešel smích.
" Kolik je?"
" Bude deset, ale oblečení jsem ti už připravil a dárek máš zabalenej na stole," povolil stisk.
" Dĕkuju, nemusel si to dĕlat," řekla jsem potichu. Zbytek cesty proběhl kupodivu v tichosti.
******************
Naše limuzína zastavila před letním sídle mojí matky. Poděkovaly jsme naší řidičce za odvoz a vešly do luxusního domku. Dům mĕl celkovĕ čtyry patra. V prvním se nacházel obývák, jídelna, kuchyň a kanceláře mích rodičů . V druhým patře čtyry ložnice s vlastníma koupelnami, potom jedna společná koupelna a vířivka se saunou. A v poslední patro bylo určeno pro zábavu. Takže dětská herna, kino a obrovská knihovna jako pro krály. Přesnĕ jak si otec přál.
Na ruce se mi objevila husina, když jsem uslyšela jak schází po mramorovém schodišti. Na sobĕ mĕl drahej oblek s mokasínama. Černý, hustý vlasy, ketrý mĕla až po ramena mu v jemných vlkách trčely na všechny světový strany. Matka často říkala,že vypadám jako on. Mĕla jsem stejné oči i stejnĕ tmavé, kudrnaté vlasy.Podíval se na hodinky a potom na nás.
" Jdete pozdě," žádný ahoj nebo jak se ti vede?
" Ahoj tati, ve mĕstĕ byla zácpa, takže to dřív nešlo," usmála jsem se falešným úsmĕvem.
" Dobrý den pane Callentone ," pozdravil Lo pevným hlasem mého otce. Sešel poslední dva schody.
" Lorene, Daisy" Pozdravil nás jemným přikývnutím a každýmu vĕnoval pohled. Atmosféra v místnosti se zdála skoro hmatatelná. V tom vběhla do místnosti blondýnka.
" Daisy!" Zapištěla Holly a objala mĕ.
" Ahoj," začaly jsme se smát jak pitomý. Holly byla moje mladší sestra, ikdyž to tak nevypadalo. Mĕřila 180 centimetrů a na to že jí bylo šestnáct byla chytřejší jak já a Lo dohromady. Jednou z ní bude úžasná, inteligentní žena.
" Bože! Máš nádherný šaty!" Pískla mi do ucha.
" Tobĕ to taky sluší." Pochválila jsem jí její maskáče. Já na sobĕ mĕla lososovĕ červený šaty až ke kotníkům, se stejnĕ barevnými podpatky a černým, koženým psaníčekem. Vlasy jsem si vzala lechce kulmou, abych jim dodala objem. Holly narozdíl ode mnĕ, mĕla na sobĕ tmavĕ zelenĕ, páskové podpatky s maskáčovými legíny a tmavĕ hnĕdé tričko, bez ramenínek s logem kapely black veil brides. S vlnitýma vlasama až do půlky břicha a výrazným make-upem vypadala dokonale.
" Holly, Daisy přestaňte se chovat jako malé! Máme tu hosty! " Sešla rychle schody matka.
" Samotný ďábel přichází," zašeptal Lo. S Holly jsem se tiše zasmály. Nazvat jí ďáblem je pro ďábla urážka. V dobĕ kdy Holly bylo deset naše matka začala být posedlá krásou. Obzvlášť vrásky. To bylo asi naposledy kdy mĕla nĕjakej výraz.
" Ano mamko."
" Neřikej mi mamko. Nejsi žádná ovce," probodla nás pohledem.
" Bože, pokud si do teď nevyděl čarodĕjnici, tak teď stojí přímo před tebou," zamrmlal Lo. Ty dva si rozhodnĕ rozumí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyD LadyD | Web | 2. srpna 2015 v 21:11 | Reagovat

nooo, vypadá to zajímavě :)

2 Perla Perla | Web | 22. srpna 2015 v 19:50 | Reagovat

Yayky... túto kapitolu som už čítala skôr, no ako vidím, nedostala som sa ku komentu.
Musím povedať, že som zvedavá, čo bude ďalej, lebo sa to začína zaujímavo. Nemôžem si však ešte o všetkom utvoriť názor, lebo na to je ešte skoro. :) Ale tak dúfam, že ďalšia bude čoskoro, alebo...?

3 Perla Perla | Web | 22. srpna 2015 v 19:55 | Reagovat

A btw... ohľadom layu, čo si si objednala.. Tew* je trz viac-menej mimo blgu a preto sa nevenuje grafike. Tak neviem či chceš, aby som na to mrkla ja alebo napíšeš niekomu inému... Musím povedať, že výber mužskej úlohy je proste mňamky... :D

4 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 5. září 2015 v 12:05 | Reagovat

Vydává se to vážně zajímavým směrem už se nemůžu dočkat co bude dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama