wild love 3.kapitola

7. července 2015 v 15:14 | Storm | AS 2015 |  Wild Love
Název: wild love
Obsah: zde
Přístupnost: 15+

Vĕnované KatherineSoučastnost

Aideen
" Blueberry? Vážně? " nadzvedla jsem obočí. Poslední klub v kterým jsem byla s emily se jmenoval Stawberry. Není to divný?
" Nekoukej tak ," zvedla ruce v obraným gestu. " Prej mají modrý i záchodový prkýnka."
" Takže jdem přes celý mĕsto v jednu ráno jen proto abys zjistila jestli mají v Blueberry modrý záchodový prkýnka?" Zírala jsem na ní. Emily mĕla dům v Uptonu. Úžasný dům. Jenže klub do kterýho jsem šly byl daleko. Bolestivě daleko pro moje nohy.
" Aspoň si mi mohla říct ať si neberu lodičku." Zasténala jsem.
" Přestaň fňukat už jsme tady, " ukázala na obrovskou budovu. Mĕla dvĕ patra a celá byla skleněná. Všude blikaly různé odstíny modré se zlatou. Pod ní se nacházel bazén olympijských rozměrů, který obklopoval luxusní bar.
" Svatá Matko," stála jsem s otevřenou pusou.
" Počkej až u vidíš vnitřek," táhla mĕ okolo fronty ke dveřím kde stál obrovskej, dĕsivej chlap.
" Ahoj Big Phile," usmála se na nĕj.
" Ahoj Kotĕ," objal jí.
" Jsem tady s kamarádkou...Adieen.. pustíš nás dovnitř?" Otřela se o nĕj svými prsy.
" No..Em.."
" Budeš to mít u mĕ," prosila. Big Phil povzdechl.
" Je jí osmnáct ?"
" Jo." Podíval se na mĕ.
" Mám to u tebe," vytáhl z kapsy razítko a obĕ nás orazítkoval. ZDARMA BlUEBERRY. Hlásal modrý text na mé ruce" Díky tomu budete pít zadarmo a teď už bĕžte," popostrčil nás dovnitř. To jsem ještě nevĕdĕla co se tam stane, nikdy bych tam jinak nevkročila.

O dva měsíce později

" Ach wille! Ano! Prosím ! Aaaach! " ozývalo se skoro každej víkend z willowa pokoje. Naštěstí jen o víkendu. To spala Freya u babičky. Poklepávala jsem prsty na matraci. Podívala jsem se do jeho okna. Ani se neopovažoval zatáhnout žaluzie nebo zavřít okno, takže bylo vidět přímo na scénu. Will mĕl zabořenej obličej v krku nějaký zrzky zatím co jí stahoval kalhotky. Ugh. Nechápu jak o tohle nĕkdo může stát.
Sáhla jsem rukou pod postel a chytla mojí paintbalku. Ach, moje láska mi opravdu chyběla. Dva krutý měsíce co ležela pod postelí bez dotknutí. Austin by mi za to vrazil kdyby to zjistil. Otevřela jsem potichu okno a usmála jsem na willa záda, který ani neměl ani tušení co na něj chystám. Už mám dost tĕch jeho jednorázovek. Zamířila jsem a potom se odehrálo peklo.
" Au! Co tu kurva?" zakřičel jako malá holka . Střelila jsem podruhý." Do hajzlu ! " Ta holka pod ním začala křičet a vyběhla ven nehledně na to že byla jen v podprsence. Začala jsem se smát. Will škubl hlavou směrem ke mně. Podíval se nejdřív na mě. Potom na mojí paintbalku. Potom mu to konečně došlo. Vystřelil ven z místnosti. Sakra!
Běžela jsem pryč z místnosti hned po willowi, protože jestli se sem will dostane je po mě. Stačila jsem doběhnout do kuchyně když se s ohromným třísknutím otevřely dveře.
" Aideen! " zakřičel na celej barák.
" Kurva! " vykřikla jsem když se za mnou vrhl. Neváhala jsem a hodila po něm pekáč sušenek co tu candy včera nechala. Hned na to následoval hrníček. Natáhla jsem ruku dozadu. Nic a on nevyadl na to že by mu to nĕjak ublížilo. Spíš se usmíval.
" Nepřibližuj se ke mně! " Vykřikla jsem .
" Nebo co panenko? Zabiješ mě tvojí paintballkou" Zasmál se temně.
" Já nebyla ta co si sem vodila každou noc ženský abych se nevyspala! "
" Moc si fandíš panenko. Kdo říká že to bylo kvůli tobě? " usmál se zlomyslně. Zase se ke mně přiblížil.
" Ty si až moc fandíš ty…ty..jedna velká osino v zadku!" Narazila jsem do linky.
" Každá ženská ve městě chce abych byl její osina v zadku. Dokonce mě o to i prosí. " Uvěznil mě mezi ním a linkou." Teď když si mi odradila mojí zábavu, budeš mi to muset vynahradit nemyslíš?"
Dřív jak jsem stačila zareagovat se natáhl a drsně mě políbil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 10. července 2015 v 9:12 | Reagovat

To bylo dobrý! Tou paintbalkou to muselo, ale bolet :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama