wild love 2.kapitola

4. července 2015 v 11:39 | Storm | AS 2015 |  Wild Love
Název: wild love
Obsah: zde
Přístupnost: 15+před dvĕma dny


Aideen

Tik ťak. Tik ťak. Tikaly hodiny na nočím stolku. Zachraptĕla jsem a otevřela oči. Pohla jsem se abych udĕlala nĕco s tim otravným zvukem vedle mé hlavy. Bez úspĕchů. Sotva jsem se pohla.
"Aideen pohni prdelí ! Nemůžeš přijít pozdĕ na tvojí poslední rodinou snídani!" zakřičel Kaleb ze zdola. Protočila jsem oči a posadila jsem se na posteli. Ten už mĕ vyspat asi nenechá . " A neprotáčej na mĕ oči, nutíš mĕ cítit se za to špatnĕ." Ozvaly
kroky, jak se snažil vyběhnout schody do mého pokoje. Zamračila jsem se a spadla opět do postele. Kaleb byl můj kamarád/přítel...(?). Z mí ho pohledu náš vztah byl celkem komplikovaný a pro lidi co nás neznaly divný. Často nás braly jako sourozence, protože jsem mĕly stejné kaštanové vlasy a zelené oči. Působily jsme prostĕ jako dva typičtí puberťáci, který se z lásky jemnĕ pošťuchovaly. Ve skutečnosti jsme se neustále dohadovaly, praly a taky jsme mĕly dvakrát sex. Naštvaný tvrdý sex No i přesto mi řikal pořád zlato a já jemu ze srandy cukříku. Ano cukříku. Tak mu jednou řekla jeho máma, když k nám přišla na náštĕvu.
Potom mi došlo co se chystá udĕlat. Ten bastard. Mĕl by vĕdĕt že jsem v týhle hře mistr díky Austinovi. Seskočila jsem bleskurychle z postele a lehla si vedle ní na záda.
" Aideen ?" Otevřely se dveře.Natáhla jsem nenápadně ruku pod postel a uchopila mojí oblíbenou pistoli. Pomaličku šel okolo postele. Čekej. Ještě jeden krok -
" Ty bastarde!" Trefila jsem ho paintballkou přímo do nádobíčka a rozeběhla se ke skřínce, za kterou jsem schovávala můj štít. Otočila jsem se s ním právĕ v čas. Kaleb vystřelil dvĕ rány na moje břicho. Bĕžela jsem od tamtuď pryč. Upustila jsem kryt se zbraní a seběhla schody, který vedly do kuchyně.
" 4:09, sestřičko. To ujde," řekl s plnou pusou toustu Austin. Zamračila jsem se.
" Tyhle hry už jsou trapný Austine." Sedla jsem si vedle něho na židli. Ollízla jsem si rty. Kluci udělali kupodivu skvělou snídani. Byly tu tousty, vajíčka, ovocný salát, cereálie, chleba se salámem, vafle a můj oblíbený řecký jogurt s oříšky a medem. Úžasný. Jak dlouho jim to asi zabralo?
" Ani se toho nedotýkej! Čeká se ještě na Melody." Zavrčel od nádobí Marco. Melody byla Marcova snoubenka. Seznámily se před dvěma lety v nemocni, když tam Melody dělala výzdobu dětských pokojů. Marco tam pracuje jako doktor na dětském oddělením, takže jí výdal párkrát do týdne. Párkrát spolu zašly ven a od tý doby to spolu táhnou. Před měsícem se Marco pochlapil a Melody požádal o roku. Rozhodly se že se vezmou za čtyři měsíce na narozeniny melodiny matky, která uhuřela ve svém domě před pěti lety.
" To není fér. Austin už jí !" zavrčela jsem. Marco se otočil, praštil austina do hlavy a vrátil se ke své původní práci.
" Au ! " Chytil si hlavu. Vyplázla jsem na něj jazyk. Zvedl ruku a ukázal na mě fakáče. Dramaticky jsem zalapala po dechu. Bastard!
" Chováte se jakomalý fakani," zasmál se Kaleb když scházel schody.
" To říká ten co na mě vběhl s paintballkou. "
" Jsi sebevrah brácho," Zasmál se Harry naproti mně. Austin si se mnou plácl.
" To je moje holka." Zapískal Marco.
" Dobré ráno lidi" usmála sa se melody hřejivým úsměvem jak vešla do místnosti. Vypadala úžasně i nenamalovaná. Měla dlouhé, rovné, blonďaté vlasy až podprsa, perfektní opálenou pokožku, dvě veké hnědé oči a rty který chtěl líbat uplně každý. Nemluví vůbec o její postavě.
" Dobré ráno krásko," políbil jí Marco. Moje srdce právě roztálo.
" Tobě taky krasavče. " pustila Marca z obětí. Zkameněla když se podívala na Kaleba. " Pane bože co se ti stalo ? "
" Ale cukřík trochu ráno zlobil. " Bratři se zasmály . Kaleb opět zamručel.
" Aha, " vypadlo z ní. Stále si nezvykla na naše hry což mě ani nepřekvapilo.
-------------------------------------------------------------------------

Po snídani jsem si šla udělat pozdní ranní hygienu. Po hodině česání, sprchování a líčení jsem odebrala zpátky do ložnice, abych si zabalila. Melody mi na moje štěstí přišla na pomoc. Balení všech mích věcí byla opravdu práce, ikdyž to tak nevypdalo. Zabralo nám to celkovĕ dvě hodiny. Posadila jsem se na postel a povzdyvhla si. Zapípal mi mobil na nočním stolku.
Uží si let Aideen :P Nezapomeň si vzít nĕco sexy, protože zítra se jde do klubu. Mám tĕ ráda
- Emily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 13. července 2015 v 15:24 | Reagovat

Musím rýchlo dohnať všetky kapitoly. Moc som sa na túto poviedku tešila

2 Perla Perla | Web | 16. července 2015 v 23:47 | Reagovat

Začína to v celku zaujímavo. Som zvedavá, aký smer to ďalej naberie. Na mňa tam bolo v jednej kapitole až priveľa postáv, tak snáď sa do toho časom dostanem. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama