wild love 1.kapitola

1. července 2015 v 9:11 | Storm | AS 2015 |  Wild Love
Název: wild love
Obsah: zde
Přístupnost: 15+
Vĕnované KatherineVČERA

" Wille! Strejdo Wille vstávej!" Zakřičela Freya přes celou chodbu a rozrazila dveře do mého pokoje. Ten malej drak se rozeběhl k mé posteli. Zastavil se tĕsnĕ přední a dupl svojí malou nožkou.
" Freyo kolikrát jsem ti říkal že máš klepat!" Dal jsem si přes hlavu polštář. Spánek už nepřipadal v úvahu. Zvlášť s tímhle malým, copatým drakem, který si myslel, že když se na mĕ bude smát ,vstanu a půjdu mu udĕlat snídani. Pitomost! Mĕ v půl šestý ráno z postele nedostanete ani s celoroční vstupenkou do bordelu zadarma se celou sadou výhod.
" Vstávej ty ospalče! Seš horší jak můj kamarád Robert." Dal jsem polštář stranou. Při bližším pohledu na mojí šestiletou neteř, jsem zjistil že má stále moje trenky a nĕjaké staré oblečení po kKře. Když k vám vpadne vaše sestra s tím, že potřebuje ohlídat svojí dcerku, tak asi zrovna nebudete nejlíp připravený. Při ní musíte být dvakrát tolik. Povaha po matce a její "organizovanej" pořádek do mého bytu rozhodnĕ nepatří.
Na svůj vĕk tahle malá potvora byla až moc chytrá. Jak to vím po jedné noci? Prej jsem příšernej kuchař s elánem pouličního bezdomovce. Na šestiletou holčičku to celkem ujde...
" Když tĕ pustím k sobĕ do postele zmlkneš a budeš spát?" Zeptal jsem naivně. Chvilku namáhala mozek, nakonec vlezla pod deku. Odstrčil jsem jí na druhou stranu postele a snažil se znova usnout.
"Wille?"
"Ano Freyo?"
"Můžu ti dát pusu?" Sedla si mi obkročmo na můj bok.
"Ne, nemůžeš." Neotvíral jsem oči.
"Proč ne?"vzdorovala.
"Prostĕ ne," dýchej wille.
" Můžu tĕ obejmout?" Zkoušela dál.
" Ne."
" Chci tĕ obejmout." Odsekla.
" Fajn! Jdu udĕlat snídani!" Vstal jsem podrážděně.
" Juchů!" Zakřičela vzadu štastnĕ. Tenhle okamžik mi připomenul, jak moc nesnáším děti. Sešel jsem schody a když jsem procházel obývákem, narazil jsem na zbytek obyvatelstva domu. Mezi nĕmi sedĕla usmĕvavá Sam, Slad, Jaxon s Emily a Candy.
" Špatnĕ si se vyspal?" Kysele se na mĕ usmála Emily. Zamračil jsem se na ní. Usmála se na mĕ úsmĕvem přeju-ti-to-debile a narovnala si brejle. Můj úsmĕv, který jsem jí poslal, jasnĕ říkal kdybys-nebyla-taková-mrcha-mĕl-bych-tĕ-radši. Chvilku vládlo mezi námi ticho a potom jsme se daly do hlasitý ho smíchu.
Všichni kolem nás na nás překvapenĕ koukali. Emily se nakonec rozebĕhla a objala mĕ.
" Čau wille ." Usmála se. " Mĕl by si se dát dohromady."
" Ty máš co povídat prcku," zasmál jsem se. Mĕla na sobĕ krátké šaty s Květinovým vzorem, hnĕdé, kožené, jednoduché sako a balerýny. Doopravdy jí to slušelo.
" Nejsem prťavá! Mĕřím metr šedesát pĕt." zamračila se a zkřížila ruce na prsou. Všichni se za ní začaly chechtat se slovy "jasnĕ". Emily nebyla ve skutečnosti vůbec malá, ale z naší skupinky byla rozhodnĕ nejmenší a to ať se snažila jakoliv. Když jsme chodily na střední v L.A, tak Candy s Emily a jednou holkou, která se snad jmenovala Aideen, byli nerozlučný kamarádky. No a obĕ dvĕ Candy i Aideen mĕřily metr sedmdesást pĕt. Emily byla oproti nim prťavá. Proto jí všichni do teď říkaj prťavá Emily. Středoškolských přezdívek se nikdy nezbavíš.
" Fajn dost lidi!" zavelela Candice. " Víte že se dneska otvírá ten novej klub Blueberry? Co kdybychom tam zašly?" Usmívala se.
" Nemám hlídání pro Freyu a samotnou jí tu nenechám," nalil jsem do skleničky pomerančoví džus.
" Proč nezavoláš Kiře?" řekla Samantha.
" Protože to není chůva a nanejvíš je to moje stará píchačka," Zamračil jsem se na dva tousty s jahodovým džemem.
" Můžeš jí dát k mí sestře na víkend. Stejnak už hlídá sousedovic kluka Roye. Aspoň si bude mít s kým hrát," navrhl Jaxon.
" Tohle není špatnej nápad." Dal jsem na stůl džus s tousty. " Freyo! Snídanĕ," zakřičel jsem.
" Takže dneska Blueberry?" Nadzvedla obočí Samantha.
" Určitĕ".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 1. července 2015 v 12:21 | Reagovat

Moc ďakujem, je to skvelé, teším sa na ďalšiu časť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama