addicted to me prolog

13. června 2015 v 20:28 | Storm | AS 2015 |  Addicted to me
název: Addicted to me
Hlavní postavy: Daisy Callentomová, Holly Callentonová, Kessy Callentonová, Lisa Mieds, Loren Mcjackson a časem i další.
obsah: Daisy Callentonová. Dcera bohatého magnáta Dymitryje Callentona a jeho manželky Lily Callentové. Každý zná jejich jméno nebo aspoň výrobek či značku oblečení. Ne každý je ale určen pro svĕt bohatých. Daisy se tĕsnĕ po osumnactých narozeninách musí dát na tuto cestu. Před tím okusila trochu tohoto bláznoství, ale slovo bohatá dostává úplně jiný význam . Vysoká škola, diety, téměř nahý focení..jen hrstka z toho co Daisy musí vytrpĕt. Jediné uvolnění Daisy nacházý v jednorázovkách, na které náhodnĕ naráží na její cestĕ za slávou. Proto se rozhodne uzavřít dohodu s jejím nejlepším a jediným kamrádem Lorenem, aby tyto úlety ututlala.Jenže Daisy není jediná která musí nĕco tajit. Jak si Loren a Daisy poradí?A hlavnĕ, jaký dopad to bude mít na jejich vztah?
Přístupnost: 15+

PROLOG
.............................................


" Teď se na mĕ žhavě usmĕj, jako bys mĕ chtĕla sbalit," Cvak. Cvak. Moje kalhoty smylnĕ rozepnu a olíznu si rty. Cvak. Kalhoty jsou na zemi a teď tam stojím jen v pánským kabátu a vysokých podpadcích. " Byla si hodnĕ zlobivá holčička." Cvak. Posadím se na bar a hodím si nohu přes nohu. Začnu kouřit cigaretu. Cvak. Cvak. Nahota. Stala se mou součástí a to už nezmĕním. To že chodím/fotím se téměř nahá už nic neznamená. Moje tĕlo není moje. Vlastní ho modelingová agentura Beauty and the Beast což stojí pĕknĕ za hovno. A to hned z nĕkolika důvodů. Jeden z hlavních je: kdybych se snažila nĕjak vykroutit ze smlouvy, moje matka by mĕ okamžitĕ zbavila dĕdictví i penĕz, které od nich dostávám. Jo, stojí to za nic ikdyž si teď pravĕpodobnĕ říkáte že si peníze jednoduše můžu vydělat sama, jako dcera Dymitrije Calletona by to i šlo, ale tady se ani zdaleka nepohybujme v sta tisících nýbrž v miliónech. Každý mĕsíc dostávám na účet dva a půl miliónů stejnĕ jako moje sestry Holly a Kessy. Nemluvim o tom kolik bych dostala kdyby umřeli.
Když tak nad tím přemýšlím, bohatství má spoustu záporů. No, má i výhody. Například můžete si koupit co chcete, můžete jet kam chcete, vydĕt co chcete( + plus najít spoustu playboyů, který můžte ojet na zadní sedačce vašeho auta). Jó to je na tom to nejlepší. Chlapy. Moje rodina mĕ považuje za takovou "nehodu" a já se jim ani nedivim. Všichni jsou o hodnĕ krásnĕjší jak já. Jenže kde jinde najít útĕchu než ve velký chlapských rukách, které vám řeknou že jste žhavý jak peklo ? Tohle je můj způsob jak se vypořádat s pocitem ošklivosti, ale čím víc ten způsob uplatňuju, tím víc chci na sobĕ cítit to vypracované, chlapské tĕlo. Cítit ty dotyky. Den co den. Když nedostanu svojí dávku tak málem zešílím.

Je tu bohužel riziko že to moje rodina zjistí. Nemám nikoho na koho bych se obrátila krom Loa. A tak při zvláštní příležitosti vznikl náš "vztah" , aby moje rodina nezjistila kdo doopravdy jsem. Ale nejsem jediný monstrum, který potřebuje skrýt svoje tajemství. A není zrovna malé...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 15. června 2015 v 9:56 | Reagovat

Začína to dobre. Teším sa na pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama