Červen 2015

Aloha

23. června 2015 v 21:41 | Storm | AS 2015 |  information


Aloha !:D
Od teď se můžu plnĕ vĕnovat blogu . To je skvĕlý ne? Dneska jsem se totiž naposledy učila a další týden v úterý si půjdu pro vysvĕdčení (do konce týdne máme třídnický hodiny a v pondĕlí školí olymipiádu). Jsem celkem šťastná že mám tenhle školní rok za sebou a teď se můžu více vĕnovat mím koníčkům jako např. kreslení, psaní... Je to celkovĕ úleva.
Zatím díky tomu že už se neučim bych mohla dopsat konečnĕ 1.kapitolu wild love a zajtra bych jí kdyžtak zveřejnila. Plus chystám novej letní lay s Ninou, který tu bude do konce týdne. Nevim ještĕ kdy ho dodĕlám, jelikož teď budu řešit prázdniny, ale budu se ho snažit dodĕlat co nejdřív :).
Jinak tady trailer k teen wolf . Já se nemůžu dočkat 5 serie !:D

wild love obsah

17. června 2015 v 19:50 | Storm | AS 2015 |  Wild Love
Obsah
Irská růže. Definice pro krásnou, ale tvrdou Aideen Stilson. Poté co jí umřela máma, se musela přestĕhovat do New Yorku za jejím nejstarším bratrem Marcem, což znamenalo žít i s dvĕma dalšími bratry. Harrym a Austinem, ale po pĕti letech se opĕt vrací zpĕt do Dublinu za její dlouholetou kamarádkou Emily Martin, aby mohla začít novou kapitolu svého života.

Na druhé stranĕ žije sexy hráč Williem King. Nejlepší kamarád Kevina Martina.Will žije bezstarostný život dokud mu jednoho dne neoznamí, že se jeho sestra mĕla autonehodu a on se musí starat o jeho šestiletou neteř Freyu. Jeho zkušenosti s dĕtmi jsou nulové a nanejvíc jeho nová sousedka není vůbec taková jakou si představoval.

Trny z irské růže se willovi dostanou hluboko pod kůži už při prvním setkání, ale je připravený otestovat tuhle krásku až na hranice jejích možností. Aideen naoplátku hodlá udĕlat svému sousedovi ze života peklo. Proto začíná zábava plná ťehotenský testů, bojů, alkoholu, nečekaných setkání a neviřízených záležitostí. Kdo z nich bude mí sílu vyhrát tuhe bitvu ? Je to pouze čistá nenávist co k sobě cítí?

Povídka věnovaná Katherine k jejím osumnáctým narozeninám :). Přeju ti všechno nejlepší, štěstí, zdraví a doufám že se ti bude dařit jak v životě tak i na blogu. Mám tě mam moc ráda :).

addicted to me prolog

13. června 2015 v 20:28 | Storm | AS 2015 |  Addicted to me
název: Addicted to me
Hlavní postavy: Daisy Callentomová, Holly Callentonová, Kessy Callentonová, Lisa Mieds, Loren Mcjackson a časem i další.
obsah: Daisy Callentonová. Dcera bohatého magnáta Dymitryje Callentona a jeho manželky Lily Callentové. Každý zná jejich jméno nebo aspoň výrobek či značku oblečení. Ne každý je ale určen pro svĕt bohatých. Daisy se tĕsnĕ po osumnactých narozeninách musí dát na tuto cestu. Před tím okusila trochu tohoto bláznoství, ale slovo bohatá dostává úplně jiný význam . Vysoká škola, diety, téměř nahý focení..jen hrstka z toho co Daisy musí vytrpĕt. Jediné uvolnění Daisy nacházý v jednorázovkách, na které náhodnĕ naráží na její cestĕ za slávou. Proto se rozhodne uzavřít dohodu s jejím nejlepším a jediným kamrádem Lorenem, aby tyto úlety ututlala.Jenže Daisy není jediná která musí nĕco tajit. Jak si Loren a Daisy poradí?A hlavnĕ, jaký dopad to bude mít na jejich vztah?
Přístupnost: 15+

PROLOG
.............................................